Odszedł na wieczną wartę…

Odszedł na wieczną wartę…


Jacek R. Kucharski
(1948-2024)

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że 8 kwietnia 2024 roku, odszedł na wieczną wartę hm. Jacek R. Kucharski HR, Kawaler Orderu Uśmiechu. Wieloletni komendant szczepów „Z Dębowego Lasu” im. gen. Henryka Dąbrowskiego, „Wiślanie” im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, „Solvay” im. Świętego Jana Pawła II oraz Kręgu Seniorów „Stara Brać”, organizator licznych akcji letnich i zimowych.
Dla wielu instruktorów zuchowych i zuchów był wielkim autorytetem. Do końca wypełnił słowa Harcerskiego Przyrzeczenia – służby Polsce i bliźnim. Pozostanie
w naszej pamięci jako Człowiek dobry, serdeczny, otwarty i uśmiechnięty. Żonie harcmistrzyni Barbarze i wszystkim bliskim składamy najserdeczniejsze wyrazy współczucia.
Jacku odpoczywaj w spokoju.
Cześć Twojej pamięci!

Krąg Seniorów Hufca ZHP Kraków–Podgórze

Msza Święta oraz pożegnanie Druha Jacka odbędą się w piątek 12 kwietnia 2024 r.
o godz. 13.oo na Cmentarzu Parafialnym w Krakowie – Borku Fałęckim przy ul. Zawiłej.

Accessibility Toolbar

Kontynuując korzystanie z tej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie tej strony przez Twoją przeglądarkę. więcej informacji

Ustawienia tej strony zezwalają na przekazywanie Twojej przeglądarce plików cookie, aby uzyskać lepsze efekty i personalizację. Jeśli będziesz kontynuować lub klikniesz "akceptuj", to zgadzasz się na to.

Zamknij