Kurs na patent żeglarza

Retmanat Hufca ZHP Kraków – Podgórze i Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerstwa w Krakowie organizują kurs na patent żeglarza.

Kurs rozpocznie się w dniu 11 kwietnia i zakończy 13 czerwca 2024 roku.

Zajęcia teoretyczne odbywać się będą w czwartki w godz. 18:00 – 20:00 w siedzibie Hufca ZHP Kraków-Podgórze, Rynek Podgórski 2.

Zajęcia praktyczne (od maja) w soboty i niedziele w godz. 9:00 – 15:00 (oraz w miarę potrzeby w inne dni tygodnia po południu) na Stanicy Wodnej Hufca Kraków – Podgórze na Bagrach (Przystań Żeglarska ul. Bagrowa 100, 30-733 Kraków).

Kurs adresowany jest do harcerek i harcerzy (ukończone 14 lat) oraz instruktorów ZHP oraz członków SPH i ich rodzin.

Koszt kursu dla członków ZHP: 500 PLN.

Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń przez formularz zgłoszeniowy.

Bliższe informacje, zapytania drogą e-mailową do hm. Jerzego Klinika kpt.jacht.: jerzy.klinik@zhp.pl.