Zespół do spraw współpracy zagranicznej

KTO?

Zgodnie z rozkazem L. 6/2019 Komendanta Hufca ZHP Kraków-Podgórze został powołany Zespół w składzie: pwd. Aniela Radecka, pwd. Aleksandra Adler, pwd. Alicja Liszka.

Zachęcamy do kontaktu w języku polskim, angielskim, niemieckim, hiszpańskim i ukraińskim! Z chęcią też pomożemy w tłumaczeniu dokumentów lub propozycji współpracy ze skautami z krajów, w których używa się tych języków.

CO?

Członkinie naszego Zespołu z chęcią pomogą w przygotowaniu zagranicznego wyjazdu Twojej drużyny lub w organizacji wymiany z innymi skautami. Już niedługo udostępnimy listę możliwych wyjazdów i wolontariatów, w które instruktorzy naszego hufca będą mogli się zaangażować!

 KONTAKT

zagranica.podgorze@zhp.net.pl

DLA SKAUTÓW Z ZAGRANICY:

Szukasz partnera do wymiany doświadczeń w Polsce? Skontaktuj się z nami! Nasz hufiec tworzą zuchy, harcerki i harcerze, harcerki i harcerze starsi, wędrowniczy i instruktorzy, którzy bardzo chętnie spotkają się z Tobą lub Twoją drużyną w Krakowie.

The English version is available here.

Zachęcamy do zapoznania się z programami międzynarodowymi. Szczegółowe informacje dostępne są tutaj.