Hufiec ZHP Kraków - Podgórze

Zespół do spraw współpracy zagranicznej

W zespole zajmujemy się współpracą ze skautkami i skautami z całego świata. Chcesz nawiązać kontakt z drużyną skautową z zagranicy? Twoja drużyna chce wziąć udział w zagranicznym zlocie? Planujesz obóz wędrowny poza Polską? Chcesz zrealizować zagraniczną propozycję programową w drużynie?

Planujesz, że częścią Twojej próby instruktorskiej będzie zadanie związane z zagranicą?

Śmiało napisz do nas i pomożemy!

KONTAKT: zagranica.podgorze@zhp.net.pl

Dowiedz się więcej o ZHP w skauting klikając TUTAJ 

​​​​

Accessibility Toolbar

Kontynuując korzystanie z tej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie tej strony przez Twoją przeglądarkę. więcej informacji

Ustawienia tej strony zezwalają na przekazywanie Twojej przeglądarce plików cookie, aby uzyskać lepsze efekty i personalizację. Jeśli będziesz kontynuować lub klikniesz "akceptuj", to zgadzasz się na to.

Zamknij