Hufiec ZHP Kraków - Podgórze

Konferencja hufców plus size 2.0

Od lat odwiedzając wszelkiego rodzaju konferencje, seminaria i warsztaty spotykamy się z tym, że problemy i potrzeby dużych hufców znacząco różnią się od tych z jakimi borykają się pozostałe hufce. Duże hufce liczebnie stanowią ponad 19,5% Związku Harcerstwa Polskiego, ale jest ich zaledwie nieco ponad 21. W niektórych chorągwiach jest tylko jeden, dwa hufce, które można zaliczyć do dużych, przez co wszystkim nam brakuje skali porównawczej, a także możliwości wymiany doświadczeń.

Postanowiliśmy to zmienić organizując konferencję skierowaną wyłącznie do licznych hufców.W 2018 roku zorganizowaliśmy pierwszą edycję Konferencji. W 2020 roku chcemy ponowić tą propozycję. Dlatego gorąco zapraszamy Was na organizowaną w dniach 6-8 marca 2020 w krakowskim Podgórzu Konferencję Hufców Plus Size 2.0.

Do kogo jest kierowana:

Konferencja ma być panelem wymiany doświadczeń instruktorów pełniących wszystkie funkcje, które kształtują i znacząco wpływają na działania hufca. Podczas paneli tematycznych, instruktorzy z hufców powyżej 700 osób, będą mieli okazję wymienić się doświadczeniami z osobami na tej samej funkcji z porównywalnych hufców na terenie kraju.

Przygotowaliśmy panele dla instruktorów:
  • Komend szczepów
  • Namiestników
  • Komendantów Hufców
  • Członków komend hufców ds. pracy z kadrą
Informacje organizacyjne:
  • Zakwaterowanie w szkole lub we własnym zakresie
  • Koszt uczestnictwa: 75 zł
  • Zgłoszenia rozpoczną się  1.01.2020 i zakończą 31.01.2020,