Szkolenie TIPI i Elektroniczna Książka Pracy

Szkolenie TIPI i Elektroniczna Książka Pracy

Zgodnie z zapowiedzią z zjazdu serdecznie zapraszamy wszystkich drużynowych i chętnych przybocznych na szkolenie z witryn jednostek oraz ewidencji Tipi. Szkolenie odbędzie się 4.10.2021 o godz. 18 za pośrednictwem Teamsów. Link do spotkania został rozesłany mailem. Podczas szkolenia będziecie mieli okazję zapoznać się z działaniem witryny na sharepoincie Waszej jednostki, która zastąpi dotychczasową elektroniczną książkę pracy. Dodatkowo dla nowych drużynowych oraz osób, które chcą sobie odświeżyć wiedzę odbędzie się druga część szkolenia dotycząca ewidencji Tipi.

Accessibility Toolbar

Kontynuując korzystanie z tej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie tej strony przez Twoją przeglądarkę. więcej informacji

Ustawienia tej strony zezwalają na przekazywanie Twojej przeglądarce plików cookie, aby uzyskać lepsze efekty i personalizację. Jeśli będziesz kontynuować lub klikniesz "akceptuj", to zgadzasz się na to.

Zamknij