Zakończenie sezonu na Bagrach

Inspektorat Wychowania Wodnego i Morskiego Związku Harcerstwa Polskiego Chorągwi Krakowskiej oraz Retmanat Hufca ZHP Kraków Podgórze uprzejmie zapraszają członków Inspektoratu, wszystkich wodniaków Chorągwi oraz sympatyków na „Zakończenie Harcerskiego Sezonu Żeglarskiego 2021″ na Stanicy Żeglarskiej Hufca ZHP Kraków-Podgórze na Przystani Żeglarskiej AZS na Bagrach, w dniu 17 października 2021 (niedziela) 2021 roku o godz. 10,00.

Dojazd do przystani AZS – od pętli tramwajowej Mały Płaszów z ul. Lipskiej skręcamy w ul. Mierzeja Wiślana (nie skręcamy w prawo w ul. Bagrową) tylko jedziemy dalej ul. Mierzeja Wiślana i skręcamy w prawo do ul. Sudeckiej, która doprowadzi nas do ul. Bagrowej.

Będzie możliwość pożeglowania.

Bardzo proszę o potwierdzenie udziału mailowo (jerzy.klinik@zhp.net.pl). lub telefonicznie 605 123 573 do dnia 14 października (czwartek).