Spotkanie namiestnictwa zuchowego

Spotkanie namiestnictwa zuchowego

Serdecznie zapraszamy na spotkanie namiestnictwa zuchowego, które odbędzie się w poniedziałek 28.09.2020 r. o godzinie 17:30 w Parku Bednarskiego (spotykanie pod bramą na ul. Parkowej). Na spotkaniu namiestnictwa pojawią się dwa tematy: jak prowadzić zbiórki z zuchami w czasie pandemii oraz warsztat pracy drużynowego. Spotkanie poprowadzi hm. Urszula Kryszałowicz. 🙂 Zapraszamy drużynowych i przybocznych 🙂
Prosimy o zgłoszenie swojej obecności tutaj do 26.09.2020

Kontynuując korzystanie z tej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie tej strony przez Twoją przeglądarkę. więcej informacji

Ustawienia tej strony zezwalają na przekazywanie Twojej przeglądarce plików cookie, aby uzyskać lepsze efekty i personalizację. Jeśli będziesz kontynuować lub klikniesz "akceptuj", to zgadzasz się na to.

Zamknij