Nowy Trop Nowe Stulecie

W tym roku Podgórskie Harcerstwo kończy 100 lat! Zapraszam wszystkie drużyny do radosnego świętowania tego jubileuszu. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową propozycję programową, dzięki której wejdźmy razem Nowym Tropem nowe stulecie. Zachęcam każdą drużynę do wybrania najciekawszych i stanowiących największe wyzwanie zadań. Przygotowaną propozycję będzie można realizować przez cały rok! Jest to świetna okazja do wzbogacenia programu Waszych gromad i drużyn, a także poszerzenia horyzontów.

Poniżej znajdziecie Regulamin propozycji: TUTAJ

A tutaj folder ze wszystkimi materiałami: TUTAJ