Nowy Trop Nowe Stulecie

Nowy Trop Nowe Stulecie

W tym roku Podgórskie Harcerstwo kończy 100 lat! Zapraszam wszystkie drużyny do radosnego świętowania tego jubileuszu. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową propozycję programową, dzięki której wejdźmy razem Nowym Tropem nowe stulecie. Zachęcam każdą drużynę do wybrania najciekawszych i stanowiących największe wyzwanie zadań. Przygotowaną propozycję będzie można realizować przez cały rok! Jest to świetna okazja do wzbogacenia programu Waszych gromad i drużyn, a także poszerzenia horyzontów.

Poniżej znajdziecie Regulamin propozycji: TUTAJ

A tutaj folder ze wszystkimi materiałami: TUTAJ

Kontynuując korzystanie z tej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie tej strony przez Twoją przeglądarkę. więcej informacji

Ustawienia tej strony zezwalają na przekazywanie Twojej przeglądarce plików cookie, aby uzyskać lepsze efekty i personalizację. Jeśli będziesz kontynuować lub klikniesz "akceptuj", to zgadzasz się na to.

Zamknij