Zapraszamy wszystkich wędrowników do udziału w kursie przewodnikowskim ISKRA, który pomoże w przygotowaniu do pełnienia funkcji instruktorki/instruktora ZHP.

Kurs przeznaczony jest dla osób, które rocznikowo posiadają co najmniej 16 lat i złożyły Przyrzeczenie Harcerskie. Zgłoszenia dostępne są wyłącznie dla osób posiadających maila w domenie ZHP.NET.PL.

Poniżej szczegóły:

Terminy:
11-13.03 oraz 1-3.04 oraz spotkania stacjonarne w hufcu w ustalonych wspólnie terminach
Koszt: 260 zł dla osób z hufca Kraków-Podgórze, 400 zł dla osób spoza hufca
Komendant kursu: hm. Michał Łesyk SOKK/1084/2021
Limit uczestników: 24 osoby
Termin zgłoszeń: 15.02.2022
Termin dokonanie wpłaty: 7 dni od potwierdzenia zgłoszenia
Warunki uczestnictwa:
-co najmniej 16 lat (rocznikowo),
-terminowe przesłanie ankiety zgłoszeniowej,
-terminowa wpłata należności za kurs,
-opłacone składki członkowskie ZHP,
-złożone Przyrzeczenie Harcerskie,
-uzupełnione zgody oraz składki w TIPI.

Warunki ukończenia kursu:
-aktywne uczestnictwo w zajęciach,
-opracowanie planu biwaku drużyny,
-postawa harcerska,
-zaliczenie egzaminu,
-opracowanie planu własnego rozwoju,
-podjęcie z zastępem służby na zewnątrz organizacji w trakcie trwania kursu.

Regulamin kursu: DOSTĘPNY JEST TUTAJ​​​​​​​
Ankieta zgłoszeniowa: DOSTĘPNA JEST TUTAJ

Osoby nieposiadające maila w domenie zhp.net.pl proszę o założenie konta. Poniżej link do formularza:

Formularz do założenia konta zhp.net.pl: https://jira.zhp.pl/plugins/servlet/desk