Jesienny Złaz Hufca

Serdecznie zapraszamy na Jesienny Złaz Hufca, który w tym roku będzie miał formę jednodniową. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 20.10.2018 r. na terenie Krakowa. W załączniku przesyłam regulamin. Gorąco zachęcam do tego aby na apelu kończącym JZH pojawiła się reprezentacja każdej drużyny naszego hufca 🙂

Z ważnych informacji, jeśli chodzi o współzawodnictwo na JZH dokonamy podziału i będzie osobno nagroda za zwycięstwo w grze ale też osobno za całokształt prezentacji drużyn – więcej informacji o kryteriach punktacji pojawi się niebawem na facebooku hufca 🙂

Wędrowników, którzy zgłosili się do pomocy przy JZH w formule kawiarenek nadal zachęcamy do współtworzenia z nami JZH. Chcemy wam zaproponować coś chyba najbliższego wędrowniczemu sercu. Proponujemy abyście wsparli nas w przygotowaniu bloku SŁUŻBY dla harcerzy i harcerzy starszych na tegorocznym JZH

Plan JZH będzie zbliżony czasowo do WPH czyli zaczniemy ok 9/10 a zakończymy ok. 17.00. Szczegółowy harmonogram już niebawem pojawi się na facebooku i stronie.

Regulamin: goo.gl/y7EiT7

Zgłoszenia: goo.gl/B83qcY