Otwarcie sezonu żeglarskiego na bagrach

Otwarcie sezonu żeglarskiego na bagrach

A-hoj!
Serdecznie zapraszamy na Harcerską Inaugurację Sezonu Żeglarskiego nad zalewem Bagry 9 maja 2021 r. spotykamy się o godzinie 9:45 na terenie przystani AZS nad zalewem Bagry Wielkie – Harcerska Stanica Żeglarska Hufca Kraków-Podgórze. Link do mapy: TUTAJ

W programie:
apel
zajęcia żeglarskie
żeglowanie
grillowanie
zakończenie około godziny 15
Zastępy, drużyny lub większe grupy proszone o wcześniejsze potwierdzenie przybycia.
kontakt: artur.gorzko@zhp.net.pl

O obostrzeniach sanitarnych poinformujemy bliżej terminu wydarzenia.

Kontynuując korzystanie z tej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie tej strony przez Twoją przeglądarkę. więcej informacji

Ustawienia tej strony zezwalają na przekazywanie Twojej przeglądarce plików cookie, aby uzyskać lepsze efekty i personalizację. Jeśli będziesz kontynuować lub klikniesz "akceptuj", to zgadzasz się na to.

Zamknij