Hufiec ZHP Kraków - Podgórze

Bieg

Licznik pieniędzy zebranych na dotychczasowych edycjach biegu:

Bieg Wielkich Serc

Sztab WOŚP przy Hufcu ZHP Kraków-Podgórze po raz VI organizuje Bieg Wielkich Serc. Bieg Wielkich Serc to zapoczątkowana w 2011 roku inicjatywa harcerzy działających na terenie krakowskiego Podgórza związana z corocznym Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Trasa biegu co roku wiedzie bulwarami wiślanymi na trasie od Galerii Kazimierz do Wawelu i z powrotem.

• Sztab organizacyjny Biegu
    • Dyrektor biegu: hm. Kamila Krawczyk