Zjazd Nadzwyczajny hufca

Czuwaj,

Informuję o zwołaniu przez Komendę Hufca Zjazdu Nadzwyczajnego Hufca w celu wyborów delegatów na Zjazd ZHP Chorągwi Krakowskiej. Zjazd Nadzwyczajny odbędzie się w poniedziałek 5 września 2022 roku o godzinie 18.00 z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej (aplikacja MS Teams).

W załączniku przesyłam:
Uchwała 10-2022 – zwołanie zjazdu nadzwyczajnego.pdf
R.L. 13-2022.pdf z listą osób posiadających głos decydujący na Zjeździe
Projekt porządku obrad.docx (ewentualne zmiany będziemy wprowadzać w części roboczej zjazdu)
Projekt regulaminu.docx (ewentualne zmiany będziemy wprowadzać w części roboczej zjazdu)

Gorąco zachęcam do udziału w Zjeździe, podczas którego wybierzemy, aż 5 delegatów na Zjazd ZHP Chorągwi Krakowskiej, który odbędzie się 03.12.2022r.

Proszę o przekazanie informacji w swoich środowiskach.