Zespoły hufca

Komisja Stopni Instruktorskich
Maciej Kluza przewodniczący
hm. Maciej Kluza
e-mail: maciej.kluza@gmail.com
 
 
Elżbieta Piaskowska wiceprzewodnicząca
hm. Elżbieta Piaskowska
 
 
 
Sabina Stan członek komisji
hm. Sabina Stan
e-mail: sabina.stan@krakowpodgorze.zhp.pl
 
dyżur: tylko po wcześniejszym umówieniu
hm. Kamila Krawczyk członek komisji
hm. Kamila Krawczyk
e-mail: kamila.krawczyk@zhp.net.pl
 
 
hm. Dorota Łesyk członek komisji
hm. Dorota Łesyk
e-mail: dorota.lesyk@zhp.net.pl
 
 
phm. Anna Nowak członek komisji
phm. Anna Nowak
 
 
 
hm. Olga Grabowska członek komisji
hm. Olga Grabowska
e-mail: olga.weglowska@zhp.net.pl
 
 
Kapituła Odznaki Za Zasługi dla Hufca
hm. Dorota Łesyk przedstawicielka komendanta
hm. Dorota Łesyk
e-mail: dorota.lesyk@zhp.net.pl
 
 
Maciej Kluza przedstawiciel Rady Hufca
hm. Maciej Kluza
e-mail: maciej.kluza@gmail.com
 
 
Jerzy Klinik przedstawiciel przewodniczącego Rady Hufca
hm. Jerzy Klinik
 
 
 
Zespół programowy
pwd. Kamil Łapa członek zespołu
phm. Kamil Łapa
 
 
 
szef zespołu
hm. Marlena Świerczek
e-mail: marlena.swierczek@zhp.net.pl
 
 
pwd. Marek Ziobro członek zespołu
pwd. Marek Ziobro
 
 
 
Zespół Kadry Kształcącej „Pochodnia”
phm. Adam Bałas szef zespołu
hm. Adam Bałas
e-mail: adam.balas@zhp.net.pl
 
dyżur: po umówieniu drogą meilową
hm. Kamila Krawczyk członek zespołu
hm. Kamila Krawczyk
e-mail: kamila.krawczyk@zhp.net.pl
 
 
Magdalena Gołębiowska członek zespołu
phm. Magdalena Gołębiowska
 
 
 
Zespół ds. Internetu
Wiktor Maj szef zespołu, webmaster hufca
pwd. Wiktor Maj
e-mail: wiktor.maj@zhp.net.pl
 
 
pwd. Maciej Kurek członek zespołu
phm. Maciej Kurek
e-mail: maciej.kurek@zhp.net.pl
 
 
Zespół Public Relations
pwd. Tomasz Buczek grafik hufca
pwd. Tomasz Buczek
 
 
 
pwd. Michał Stobnicki szef zespołu
pwd. Michał Stobnicki
 
 
 
pwd. Barbara Kuc członek zespołu
pwd. Barbara Kuc
 
 
 
Zuzanna Potocka członek zespołu
pwd. Zuzanna Potocka
 
 
 
Aleksandra Moździerz członek zespołu
Aleksandra Moździerz
 
 
 
Natalia Trzcianowska członek zespołu
Natalia Trzcianowska
 
 
 
Retmanat Hufca
Artur Gorzko retman
pwd. Artur Gorzko
e-mail: agorzko@poczta.onet.pl
 
 
Zespół ds. współpracy zagranicznej
pwd. Aniela Radecka szef zespołu
pwd. Aniela Radecka
e-mail: aniela.radecka@gmail.com
 
 
pwd. Alicja Liszka członek zespołu
pwd. Alicja Liszka
 
 
 
pwd. Aleksandra Adler członek zespołu
pwd. Aleksandra Adler
 
 
 
Zespół ds. etyki środowiskowej:
pwd. Karol Novljaković szef zespołu
pwd. Karol Novljaković
 
 
 
hm. Dorota Łesyk członek zespołu
hm. Dorota Łesyk
e-mail: dorota.lesyk@zhp.net.pl
 
 
Sylwia Wójcik członek zespołu
phm. Sylwia Wójcik
 
 
 
Maksymilian Pulchny członek zespołu
Maksymilian Pulchny
 
 
 
Instruktorka ds. RODO
phm. Dominika Moskal szef zespołu
hm. Dominika Moskal
e-mail: dominika.moskal@zhp.net.pl