Zakończenie sezonu żeglarskiego

Inspektorat Wychowania Wodnego i Morskiego Związku Harcerstwa Polskiego Chorągwi Krakowskiej oraz Retmanat Hufca ZHP Kraków Podgórze uprzejmie zapraszają członków Inspektoratu, wszystkich wodniaków Chorągwi oraz sympatyków na „Zakończenie Harcerskiego Sezonu Żeglarskiego 2020″  na Stanicy Żeglarskiej  Hufca ZHP Kraków-Podgórze na Przystani Żeglarskiej AZS na Bagrach, w dniu 3 października 2020 (sobota) 2020 roku  o godz. 10,00.

Dojazd i dojście do przystani AZS –  od pętli tramwajowej Mały Płaszów z ul. Lipskiej skręcamy w ul. Mierzeja Wiślana (nie skręcamy w prawo w ul. Bagrową) tylko idziemy (jedziemy) dalej ul. Mierzeja Wiślana i skręcamy w prawo do ul. Sudeckiej, która doprowadzi nas do ul. Bagrowej.

Będzie możliwość pożeglowania. Bardzo proszę o potwierdzenie udziału mailowo (jerzy.klinik@zhp.net.pl). lub telefonicznie 605 123 573 do dnia 1 października  (czwartek).