Wystawa „harcerstwo podgórza”

Wystawa „harcerstwo podgórza”

Centrum Kultury Podgórza i Hufiec ZHP Kraków-Podgórze zapraszają na wystawą plenerową o 100-letniej historii harcerstwa na terenie Podgórza. Wystawa prezentowana będzie na Rynku Podgórskim od 13 grudnia 2021 r. do 10 stycznia 2022 r. Wernisaż wystawy, połączony z przekazaniem Betlejemskiego Światełka Pokoju mieszkańcom Podgórza oraz złożeniem kwiatów pod pomnikiem Podgórskich Szarych Szeregów, odbędzie się 13 grudnia (poniedziałek) o godzinie 15.00.

Więcej informacji:
http://www.ckpodgorza.pl/oferta/wydarzenie/podgorskie-harcerstwo-na-rynku-podgorskim

Accessibility Toolbar

Kontynuując korzystanie z tej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie tej strony przez Twoją przeglądarkę. więcej informacji

Ustawienia tej strony zezwalają na przekazywanie Twojej przeglądarce plików cookie, aby uzyskać lepsze efekty i personalizację. Jeśli będziesz kontynuować lub klikniesz "akceptuj", to zgadzasz się na to.

Zamknij