Wyniki Plebiscytu TADEK 2017

Podczas mającej miejsce w sobotę (03.02.2018 r.) uroczystej Gali Plebiscytu Tadek na Najlepszych Instruktorów 2017 roku ZHP Chorągwi Krakowskiej nagrodzona została aż 3 instruktorów naszego hufca. Ponadto podczas Gali wręczono nagrody dla Partnerów roku 2017 r. wśród których znalazł się nasz partner: State Street Bank Polska. Tradycyjnie już podczas Gali przyznano również SuperTadka – w tym roku został nim Wiceprezydent Miasta Krakowa druh harcmistrz Tadeusz Trzmiel. Poniżej znajduje się lista wyróżnionych z naszego hufca:

– hm. Kamila Krawczyk – ORGANIZATOR ROKU,
– hm. Patrycja Gołębiowska – KSZTAŁCENIOWIEC ROKU,
– hm. Michał Łesyk – KOMENDANT HUFCA ROKU,
– State Street Bank Polska – Partner Roku 2017,
– Tadeusz Trzmiel – SuperTADEK.

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym oraz nominowanym w tegorocznej edycji plebiscytu.