Wiosenny Przegląd Hufca

Jesteście ciekawi Mitycznego Świata? Zapraszamy na Wiosenny Przegląd Hufca, który w tym roku odbędzie się 22.04.2017 r. i będzie oparty o legendy i mitologię. Zuchy poznają tajemnice hejnału i pomogą dzielnemu Szewczykowi pokonać groźnego smoka. Harcerze zgłębią tajemnicę powstania wszechświata, napotykając na swej drodze mitycznych bogów. Harcerze Starsi wyruszą do Japonii, gdzie postarają się przywrócić wciąż zaburzoną równowagę między nowoczesnością a starożytnymi legendami.

WSZYSTKIE INFORMACJE ZNAJDZIECIE TUTAJ