Wiosenny Przegląd Hufca zakończony

Zakończył się kolejny Wiosenny Przegląd Hufca ZHP Kraków-Podgórze, w którym udział wzięło 334 uczestników. Komendant hufca składa serdeczne podziękowania programowcom tegorocznego WPH: dh. Jakub Wilk, dh. Julia Dragan, dh. Matylda Pietrzyk, dh. Krzysztof Kusztykiewicz.

Poniżej przedstawiamy wyniki współzawodnictwa:

• Wyniki współzawodnictwa wśród zuchów:

III miejsce – 17 Pg GZ „Przyjaciele Zorra”, 12 Pg GZ „Dzieci Prerii”, 5 Pg GZ „Magiczne Zuchy”, 2 Pg GZ „Rycerze Agrikoli”

II miejsce – 13 Pg GZ „Borowe Skrzaty”

I miejsce – 17 Pg GZ „Smerfne Zuchy”

• Wyniki współzawodnictwa wśród harcerzy:

III miejsce – 17 Pg DH „Asteroid”

II miejsce – 9 Pg DH „Arbaro”

I miejsce – 6 KDH „Amazonia”

• Wyniki współzawodnictwa wśród harcerzy starszych:

III miejsce – 30 Pg DSh „Waganci”

II miejsce – 17 Pg DSh „Czarna Dziura”

I miejsce – 121 Pg DSh „Szlak Łez”

Poniżej krótkie podsumowanie imprezy.

Wiosenny Przegląd Hufca 2018

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego podsumowania Wiosenny Przegląd Hufca 2018, który odbył się 21.04.2018 r. Wkrótce releacja fotograficzna i publikacja wyników współzawodnictwa 🙂

Opublikowany przez Hufiec ZHP Kraków-Podgórze 22 kwietnia 2018