Warsztaty „Be Prepared”

Komenda Hufca zaprasza wszystkich pełniących w hufcu funkcje instruktorskie na warsztaty pod hasłem „Be prepared”.

Celem warsztatów jest przygotowanie kadry hufca do bezpiecznego przeprowadzenia Harcerskiej Akcji Letniej 2018 oraz realizacja Uchwały Rady ZHP Chorągwi Krakowskiej Nr 63/III/2018 z 1 marca 2018 r. ws. szerzących się aktów i postaw nienawiści, w tym nacjonalizmu, rasizmu, ksenofobii w przestrzeni publicznej.

Kiedy: 09.06.2018 r.
Gdzie: Stanica hufca na Bagrach
Koszt: 5 zł
Rozpoczęcie: 9:00
Zakończenie: 16:00
Termin zgłoszeń: 22.05.2018 r.
Dla kogo: osoby pełniące funkcje instruktorskie w hufcu

Zgłoszenia: goo.gl/XP88gf

Regulamin: goo.gl/TYzqAp