Terminy kursów pierwszej pomocy

Wędrowniczy Kurs Pierwszej Pomocy
WKPP organizowany przez Referat Ratowniczy Hufca Kraków – Podgórze! Chcesz zostać ratownikiem ZHP? Nauczyć się pierwszej pomocy? Jeśli tak to już teraz zapraszamy na kurs! Kurs przeznaczony jest dla wędrowników powyżej 16 roku życia. Termin kursu to 19-21.05.17r. oraz 26-28.05.17r.

Starszoharcerski Kurs Pierwszej Pomocy
W dniach 7-9 kwietnia 2017 odbędzie się Starszoharcerski Kurs Pierwszej Pomocy. Na który zapraszamy członków drużyn starszoharcerskich naszego hufca. Szczegóły na FB referatu ratowniczego.

16 godzinny Kurs Pierwszej Pomocy
Kurs przeznaczony dla osób realizujących próby przewodnikowskie.
Jeżeli nie chcecie iść na kurs WKPP to propozycja właśnie dla Was. Ukończenie kursu jest akceptowane przez KSI jako kurs pierwszej pomocy niezbędny do pełnienia funkcji instruktora ZHP.