Szkolenie RODO

Od dzisiaj każdy drużynowy będzie mógł w dowolnym momencie wziąć udział w internetowym szkoleniu z RODO.

Szkolenie składa się z 3 części:

• film (około 30 minut), w którym Inspektor Ochrony Danych Osobowych Andrzej Rybus-Tołłoczko porusza najważniejsze aspekty związane z ochroną danych osobowych z perspektywy drużynowego,
  • checklista z najważniejszymi rzeczami, o których drużynowy powinien pamiętać,
  • test wiedzy zakończony wydaniem certyfikatu ukończenia szkolenia (do pobrania w pdf).

Szkolenie znajduje się pod adresem rodo.zhp.edu.pl i jest dostępne po zalogowaniu przy użyciu konta w Office 365. Z RODO spotykamy się w codziennej pracy, dlatego warto zapoznać się z jego zasadami.