Hufiec ZHP Kraków - Podgórze

Załóż konto w domenie zhp.net.pl

Jesteś instruktorem lub pełnisz funkcję instruktorską? Jeśli nie masz jeszcze swojej harcerskiej skrzynki pocztowej w domenie zhp.net.pl (oficjalna domena harcerska "firmowana" przez Główną Kwaterę ZHP), teraz masz okazję to zmienić! Oczywiście za darmo!

Dlaczego warto założyć skrzynkę w domenie zhp.net.pl?

• Osoba wykorzystująca do służbowej korespondencji oficjalny (służbowy) adres e-mail jest lepiej postrzegana szczególnie przez partnerów spoza organizacji - świadczy on o profesjonalnym podejściu do kwestii korespondencji zewnętrznej, a taki wizerunek poszczególnych instruktorów wpływa pozytywnie na odbiór całego Związku i pomaga w jego promocji.
  • Konta są utrzymywane przez firmę Microsoft, co umożliwia zarządzanie nimi w taki sam sposób jak innymi kontami usługi Office365.
  • Poszczególne funkcjonalności konta można wykorzystywać, dzięki specjalnym aplikacjom, również na swojej komórce czy tablecie, synchronizować kalendarz, kontakty...
  • Założenie i utrzymanie konta jest oczywiście darmowe.

Jakie warunki trzeba spełniać, by móc otrzymać skrzynkę w domenie zhp.net.pl?

Otrzymać konto może każdy instruktor ZHP lub osoba pełniąca w Związku funkcję instruktorską. Oczywiście trzeba także mieć opłacone składki.

Gdzie należy zgłosić chęć posiadania skrzynki w domenie zhp.net.pl?

Zgłoszenia chęci otrzymania skrzynki wraz z imieniem, nazwiskiem, funkcją i nazwą szczepu należy przesłać na adres admin@krakowpodgorze.zhp.pl.

Czy istnieje możliwość utworzenia skrzynki w domenie zhp.net.pl na potrzeby drużyny/szczepu?

Można uzyskać skrzynkę dla swojej drużyny lub swojego szczepu - wtedy na w/w adres odpowiednio właściwy drużynowy lub komendant szczepu powinien wysłać pełną nazwę drużyny wraz z nazwą szczepu.

Gdzie znajdę szczegółowe informacje na temat skrzynek w domenie zhp.net.pl?

Wszystkie istotne informacje na temat skrzynek i zasad ich przyznawania znaleźć można na stronie zhp.net.pl.