Plebiscyt Niezwyczajni

Każdego dnia ponad 14 000 instruktorów – wolontariuszy Związku Harcerstwa Polskiego, z zaangażowaniem wychowuje najmłodsze pokolenie Polaków w zgodzie z ideałami płynącymi z Prawa i Przyrzeczenia Harcerskiego. Instruktorzy naturalnie decydują się na poświęcenie swojego czasu, nie oczekując nic w zamian.

Po raz ósmy kapituła oraz internauci wybiorą tych, którzy swoją codzienną pracą pokazują, że są „Niezwyczajni”. Poszukujemy niezwykłych osobowości – instruktorów i harcerzy Związku Harcerstwa Polskiego, którzy codziennie zmieniają świat na lepsze!

Kandydatów oraz przedsięwzięcia zgłaszać można od 3 do 31 grudnia 2018 r. (do godziny 23:59) poprzez formularze online.