Ogólnopolska Księga Gromad

Ogólnopolska Księga Gromad

2014 rok – 100-lecie zuchów w Polsce …
W związku z tym wyznaczamy drużynowych gromad zuchowych z terenu całej Polski do udziału w wielkim przedsięwzięciu jakim jest: Ogólnopolska Księga Gromad o charakterze nietypowym, bo interaktywnym.

Zapisz się w historii!

1 krok
Na stronie A4 (w układzie pionowym) przygotujcie odręcznie „wizytówkę” Waszej gromady, na której znajdzie się koniecznie:
* nr i nazwa gromady;
* miejscowość, w której działacie;
oraz to co będziecie chcieli zdjęcia, okrzyk, skład gromady itp.

Niech przygotowana kartka będzie najpiękniejszym i w maksymalnym stopniu wykonana przez zuchy.
Pamiętajcie o tym, żeby kartę dało się zeskanować – nie może posiadać elementów trójwymiarowych.

2 krok
Gotowe dzieło zeskanujcie i prześlijcie na mail 100latzuchow@zhp.pl wraz z krótkim opisem (chorągiew, hufiec, imię i nazwisko drużynowego);
Istnieje także możliwość przesłania gotowej pracy za pomocą Poczty Polskiej na adres: Hufiec Ziemi Wadowickiej ZHP, ul. Teatralna 2, 34-100 Wadowice z dopiskiem KSIĘGA GROMAD (pamiętajcie o dodaniu opisu j.w.)

Przygotowane karty możecie oglądać na stronie www.ksiegagromad.zhp.pl

KSIĘGA GROMAD będzie aktywna przez cały 2014 r. Ale nie każcie zbyt długo na Was czekać!

Kontynuując korzystanie z tej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie tej strony przez Twoją przeglądarkę. więcej informacji

Ustawienia tej strony zezwalają na przekazywanie Twojej przeglądarce plików cookie, aby uzyskać lepsze efekty i personalizację. Jeśli będziesz kontynuować lub klikniesz "akceptuj", to zgadzasz się na to.

Zamknij