Odszedł hm. Władysław Pancerz

Obraz może zawierać: 1 osoba, garnitur

W dniu 20.03.2020 r. odszedł były Komendant Chorągwi Krakowskiej ZHP (1964-1971), następnie Inspektor Oświaty i Wychowania Dzielnicy Kraków-Śródmieście, hm Władysław Pancerz.

Nauczyciel, kombatant, działacz Stowarzyszenia Przyjaciół Harcerstwa jako wieloletni Przewodniczący Komisji Rewizyjnej.

Przede wszystkim bardzo życzliwy, lubiany, dobry Człowiek i Harcerz.

Komendant ZHP Chorągwi Krakowskiej hm. Mariusz Siudek w rozkazie specjalnym L3/2020 ogłasza żałobę trwającą siedem dni.

Przy innym ogniu w inną noc, do zobaczenia znów.