Odeszła na wieczną wartę…

Odeszła na wieczną wartę…

W dniu 9 kwietnia 2022 roku odeszła od nas na wieczną wartę harcmistrzyni Janina Wójcik , emerytowana nauczycielka Szkoły Podstawowej nr 93, długoletnia Instruktorka Szczepu „Czwartacy”, zastępca komendanta i drużynowa zuchowa w latach 1971 – 1979, wielokrotny kwatermistrz obozów stałych i wędrownych. Druhna była niezwykle lubiana przez zuchy i szanowana za swoją wiedzę i umiejętności zuchowe i harcerskie w gronie instruktorskim. Była wspaniałym, niezwykle skromnym i życzliwym człowiekiem. Będzie nam bardzo brakowało Druhny.

Msza święta żałobna odprawiona zostanie 21 kwietnia 2022 roku (czwartek) o godz. 13,00 w kościele Matki Bożej Dobrej Rady przy ul. Prostej 35, po czym o godz. 14,00, na cmentarzu w Prokocimiu przy ul. Bieżanowskiej nastąpi odprowadzenie Druhny na miejsce wiecznego spoczynku.

Rodzinie i Najbliższym, a w szczególności Bratu hm. Wiesławowi Wójcikowi, składamy wyrazy współczucia i słowa otuchy.

Serdeczna pamięć o Druhnie pozostanie w naszych sercach.

Zuchy, harcerze i instruktorzy Szczepu „Czwartacy”

Accessibility Toolbar

Kontynuując korzystanie z tej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie tej strony przez Twoją przeglądarkę. więcej informacji

Ustawienia tej strony zezwalają na przekazywanie Twojej przeglądarce plików cookie, aby uzyskać lepsze efekty i personalizację. Jeśli będziesz kontynuować lub klikniesz "akceptuj", to zgadzasz się na to.

Zamknij