Odeszła hm. Wanda Sułkowska-Ludwikowska

„Umarłych wieczność dotąd trwa,

dokąd pamięcią im się płaci.”

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy, że w dniu 3 marca 2020 roku,

w wieku 76 lat odeszła od nas  na Wieczną Wartę

śp. Druhna

Wanda Sułkowska-Ludwikowska

wieloletnia Instruktorka Hufca ZHP Kraków-Podgórze, członek Komisji Historycznej Związku Harcerstwa Polskiego Chorągwi Krakowskiej, Komendant Szczepu „Grodzisko” w Tyńcu. Długoletnia, wybitna nauczycielka matematyki w Szkole Podstawowej nr 132.

Pogrzeb odbędzie się w dniu 11 marca 2020 roku (środa) o godz. 13.00 na Cmentarzu Rakowickim.

Mężowi i Rodzinie składamy wyrazy głębokiego i szczerego współczucia.

Zuchy, harcerze, instruktorzy i seniorzy

Hufca ZHP Kraków-Podgórze