Monografia „Hufiec Kraków-Podgórze w latach 1957‒1989”

Dla uczczenia rocznicy 100-lecia działalności podgórskiego harcerstwa Komenda Hufca ZHP Kraków-Podgórze podjęła szereg inicjatyw, które mają przypomnieć fakty z jego historii. Jedynym z podejmowanych działań jest opracowanie i wydanie monografii „Hufiec Kraków-Podgórze w latach 1957‒1989”, które przygotowali Andrzej Gaczorek, Jerzy Klinik i Wiesław Wójcik przy współpracy członków Komisji Historycznej Chorągwi Krakowskiej ZHP prof. KAAFM dr. hab. Janusza Wojtyczy i Krzysztofa Wojtyczy. Publikacja będzie obejmowała dzieje hufca i jednostek wchodzących w jego skład. Patronem publikacji w wersji drukowanej jest Krakowski Holding Komunalny S.A. w Krakowie.