Kursy językowe organizowane przez hufiec

Kursy językowe organizowane przez hufiec

Komenda Hufca organizuje nieodpłatne kursy językowe dla wędrowników i instruktorów hufca. Przewidziane są 3 kursy:

– kurs j. angielskiego B1 – WTORKI 17:30
– kurs j. angielskiego B2 – CZWARTKI 17:30
– kurs j. hiszpańskiego A1/A2 – ŚRODY 17:30

 

Każda lekcja trwa 60 minut. Wszystkie zajęcia będą się odbywały w budynku Szkoły Języków Obcych LINCOLN na ul. Karmelickiej 29 w Krakowie. Zajęcia rozpoczynają się w pierwszym tygodniu września a kończą tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Łącznie to 14 lekcji. Zajęcia organizowane przez hufiec są nieodpłatne. W przypadku opuszczenia zajęć uczestnicy zobowiązują się do wpłaty darowizny na rzecz Hufca Kraków-Podgórze w kwocie 50 zł za każdą opuszczoną i nieusprawiedliwioną (zwolnienie lekarskie) godzinę zajęć. O kwalifikacji na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń oraz opinia bezpośredniego przełożonego. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

Formularz zgłoszeniowy dostępny będzie od 12.08.2017 od 8:00

Kontynuując korzystanie z tej strony, zgadzasz się na używanie plików cookie tej strony przez Twoją przeglądarkę. więcej informacji

Ustawienia tej strony zezwalają na przekazywanie Twojej przeglądarce plików cookie, aby uzyskać lepsze efekty i personalizację. Jeśli będziesz kontynuować lub klikniesz "akceptuj", to zgadzasz się na to.

Zamknij