Inauguracja sezonu żeglarskiego

Inspektorat Wychowania Wodnego i Morskiego Związku Harcerstwa Polskiego Chorągwi Krakowskiej serdecznie zaprasza członków Inspektoratu oraz wszystkich wodniaków Chorągwi oraz sympatyków na spotkanie na Stanicy Żeglarskiej Hufca ZHP Kraków-Podgórze na Przystani Żeglarskiej AZS na Bagrach, zapraszamy również zuchów, harcerzy, wędrowników i instruktorów hufca Kraków-Podgórze w dniu 24 kwietnia 2022 roku (niedziela) o godz. 9,45.

Dojazd i dojście do przystani AZS – od pętli tramwajowej Mały Płaszów z ul. Lipskiej skręcamy w ul. Mierzeja Wiślana (nie skręcamy w prawo w ul. Bagrową) tylko idziemy (jedziemy) dalej ul. Mierzeja Wiślana i skręcamy w prawo do ul. Sudeckiej, która doprowadzi nas do ul. Bagrowej.

Będzie możliwość żeglowania.