Hufcowy sztab WOŚP

Czuwaj!

Ruszyły zgłoszenia wolontariuszy WOŚP, w naszym sztabie hufcowym. Przesyłam Wam wszystkie niezbędne informacje oraz Regulamin Wolontariusza:

FINAŁ: 13.01.2019 r.
ZAPISY: do 5.12.18 r. zgłoszenia, do 20.12.2018 r. podpisywanie formularzy i weryfikacja danych w hufcu

JAK: logujemy się/tworzymy konto swoje/tworzymy konto z rodzicem (niepełnoletni) na platformie iwolontariusz.wosp.org.pl, tam znajdujemy Sztab #4522 i zapisujemy się do niego.
Po zaakceptowaniu waszych danych i zdjęcia przez Fundację (około 1 dnia) przychodzimy do Hufca na dyżur sztabu (terminy zostaną podane) w celu weryfikacji danych i podpisania zobowiązania rozliczenia kwesty.

WAŻNE:

• niepełnoletni muszą przyjść do Hufca z rodzicem
  • osoby poniżej 16 roku życia muszą kwestować pod opieką osoby pełnoletniej, do której numer kontaktowy należy zostawić w Sztabie
  • osoby niebędące harcerzami również mogą zgłosić się do naszego Sztabu
  • jeśli ktoś zamierza pomagać przy Biegu może odebrać rano/popołudniu puszkę i kwestować po Biegu.

Jeśli ktoś ma problem ze zgłoszeniem przez platformę i chce zgłosić się w tradycyjny sposób proszę o kontakt na maila julia.godlewska@zhp.net.pl lub krakowpodgorze@zhp.pl.

Bieżące informacje o działalności naszego sztabu dostępne są pod linkiem: https://www.facebook.com/events/1931028867191993/

phm. Julia Godlewska HO
Szefowa Sztabu WOŚP przy Hufcu Kraków-Podgórze