Funkcjonowanie Hufca w okresie 12-25.03.2020

Informuję, że zgodnie z decyzją Głównej Kwatery ZHP (link: https://zhp.pl/2020/covid-11-03-2020/) w naszym hufcu zawieszeniu ulegają wszelkie formy pracy harcerskiej do 31.03.2020 włącznie. W tym czasie należy odwołać zbiórki i spotkania instruktorskie, biwaki i wszelkie inne formy spotkań harcerskich. Więcej informacji w komunikacie GK ZHP.

W okresie 12-25.03.2020 nieczynny będzie również budynek Centrum Kultury Podgórza (oraz wszystkich filii). W związku z tym w tym okresie nie będzie dostępu do lokalu hufca, dlatego odwołuję wszelkie dyżury oraz wszystkie spotkania jakie miały się odbyć w lokalu hufca.

W tym okresie normalnie funkcjonować będzie e-biuro a kontakt z członkami komendy będzie możliwy drogą telefoniczną lub elektroniczną – za pośrednictwem poczty zhp.net.pl