Dzień otwarty Fortu Łapianka

Komenda Hufca serdecznie zaprasza zuchy, harcerzy, instruktorów i rodziców na Dzień Otwarty Fortu 52a „Łapianka”, który odbędzie się w niedzielę (17.09.2017) w godzinach od 10 do 16. W ramach dnia otwartego istnieje możliwość zwiedzania fortu (obowiązują zapisy na adres: spacer@krakow.wyborcza.pl). Ponadto wszystkich najmłodszych zapraszamy do udziału w przygotowanych przez środowiska hufca animacjach (Zamek powietrzny, Ścianka wspinaczkowa, Malowanie twarzy, Strzelanie z łuku i wiatrówki, Warsztaty z harcerskiej majsterki (budowa karmników dla ptaków), Harcerska Gra Rodzinna, Rozgrywki balonowej siatkówki, Pokazy ratowników ZHP i HOPR, Pokazy budowy obozowiska harcerskiego).

 

Wszystkie środowiska hufca prosimy o włączenie się w organizację imprezy. Szczegóły można ustalić z komendantem.