Bieg Wielkich Serc

Ponad 120 wolontariuszy wzięło dziś udział w organizacji 7. BIEG Wielkich SERC podczas 27 Finału WOŚP.

Komendant Hufca składa podziękowania dla wszystkich osób, które włączyły się w organizację 7. BIEG Wielkich SERC i wsparły tą charytatywną inicjatywę.

W pierwszej kolejności sztabowi organizacyjnemu:
– hm. Kamila Krawczyk – Dyrektor Biura Zawodów
– phm. Dominika Moskal – Koordynatorka Wolontariatu
– hm. Natalia Krawczyk – promocja
– pwd. Krzysztof Kania – logistyka
– pwd. Weronika Morawska – zabezpieczenie medyczne
– hm. Marcin Perzanowski – zabezpieczenie trasy

Dziękuję instruktorom i wędrownikom pełniącym służbę w biurze zawodów, zespołowi PR hufca, wędrownikom
i instruktorom z zabezpieczenia trasy oraz zabezpieczania medycznego, wędrownikom zajmującym się sprawami technicznymi, harcerzom starszym przygotowującym w dniu wczorajszym pakiety startowe, instruktorom w Kangurkowym Przedszkolu, drużynom rozdającym medale i pączki oraz wędrownikom w depozycie.

Podziękowania kieruję również do Hufiec Podkrakowski ZHP im. Krakowskich Szarych Szeregów oraz Biały Szczep za wsparcie w organizacji imprezy.

Dziękuję naszemu hufcowemu sztabowi WOŚP za pomoc w organizacji Biegu i wsparcie dla tej inicjatywy.

Wspaniale pokazaliście dziś jak może wyglądać harcerska służba ! Dziękuję !