Bicie rekordu Polski na najdłuższą flagę

2 maja 2018 roku, w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Wojewoda Małopolski Piotr Ćwik oraz Chorągiew Krakowska ZHP im. Tadeusza Kościuszki zapraszają zuchy, harcerzy, mieszkańców Krakowa i Małopolski oraz wszystkich chętnych, do wspólnej próby pobicia rekordu Polski na najdłuższą flagę państwową!

Flagę będziemy rozwijać od Bramy Floriańskiej aż do Zamku Królewskiego na Wawelu. By ustanowić nowy Rekord Polski, nasza flaga będzie musiała mierzyć ponad 2000 metrów!  Nad prawidłowym przebiegiem rekordu czuwać będzie Biuro Rekordów

Chcesz zapisać się na kartach historii i ustanowić z nami nowy Rekord Polski? Jeśli tak, to widzimy się 2 maja o godzinie 12:00 pod Bramą Floriańską. Możesz dołączyć do pochodu z flagą na ulicy Floriańskiej, Rynku Głównym czy na ulicy Grodzkiej. Planowane zakończenie ok. godziny 13:00 na wzgórzu wawelskim. Pokażmy wspólnie radosny patriotyzm!


Członkowie ZHP Chorągwi Krakowskiej proszeni są o przybycie o godzinie 11:30 na Plac Mariacki.