Benefis druhny Władysławy Marii Francuz

Krąg Seniorów Hufca ZHP Kraków – Podgórze oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerstwa w Krakowie serdecznie zapraszają na benefis Profesora Oświaty, druhny harcmistrz dr inż. Władysławy Marii Francuz – długoletniej instruktorki ZHP, nauczyciela, kierownika Zespołu Pieśni i Tańca „Małe Słowianki”, dyrektora Centrum Pedagogiki i Psychologii Politechniki Krakowskiej.Benefis odbędzie się w dniu 21 lutego 2014 roku (piątek) o godz. 17:30 w gościnnej sali Domu Kultury „Podgórze”, ul. Sokolska 13.