50-lecie Szczepu Czwartacy

W dniu 21 października 2022 roku (piątek) o godz. 17.04 Seniorzy Szczepu w ramach obchodów 50-lecia Szczepu ZHP „Czwartacy” organizują Kominek Wspomnień. Kominek odbędzie się w Liceum Kostka ul. Spółdzielców 5 (dawna siedziba SP nr 116 i Gimnazjum nr 31).
Program:
16.34 – zwiedzanie wystawki Szczepu
17.04 – kominek
18.44 – spotkanie przy kawie i herbacie
Na Kominek zapraszamy tak obecnych jak i byłych zuchów, harcerki, harcerzy i instruktorów Szczepu, Rodziców a także wszystkich Sympatyków.
Czuwaj!

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego
Komendant Szczepu przez 23 lata
hm. dr Jerzy Klinik kpt. jacht.