Komenda Hufca Kraków-Podgórze ogłasza nabór do Zespołu ds. Współpracy z Zagranicą. Poszukujemy osób, które mają dużo energii i motywacji do pracy oraz nie boją się wyzwań. Członkowie zespołu będą mieli możliwość realizacji ciekawych zadań i projektów związanych ze skautingiem oraz okazję do budowania wspólnoty skautowej na poziomie międzynarodowym.

Jeżeli znasz język angielski (lub inny język obcy), masz ukończone 16 lat, interesujesz się innymi kulturami, chcesz poznać skautów z całego świata i szukasz pola służby – mamy coś w sam raz dla Ciebie!

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w Zespole wypełnij ankietę: https://tiny.pl/tm2r7 . Rekrutacja trwa do 28.02.2019 r. Czekamy na Ciebie!