WOŚP

XXVI FINAŁ WOŚP

• Sztab WOŚP Hufca ZHP Kraków-Podgórze
    • Szef sztabu; pwd. Julia Godlewska
    • Komisja licząca: pwd. Jędrzej Kubala, pwd. Maciej Kurek, pwd. Małgorzata Panuś
    • Członkowie sztabu: dh. Dominika Boroń

• TERMINY DYŻURÓW W HUFCU (ul. Sokolska 13)
    • poniedziałki 17:30-19:00
    • środy 18:30-21:00
    • czwartki 15:00-17:00

• Jak zostać wolontariuszem WOŚP ?
    Kto może być wolontariuszem: W regulaminie nie ma ograniczenia wiekowego, natomiast przyjmujemy, że wolontariuszem u nas może być osoba powyżej 13 roku życia. Do 16 roku życia wolontariusz musi kwestować pod opieką osoby pełnoletniej.
    Koniec zgłoszeń: 30 listopada
    Koniec podpisywania oświadczeń wolontariuszy: 10 grudniaJak się zgłosić:
    Całe środowisko wybiera jeden sposób zgłaszania!

1. W sztabie – zbieramy dane wszystkich chętnych z danego środowiska i przesyłamy na maila wosp@krakowpodgorze.zhp.pl
      Potrzebne dane to:
      imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, pesel, adres mail , nr telefonu wolontariusza,
      imię, nazwisko i nr telefonu rodzica/opiekuna
      w przypadku osób poniżej 16 roku życia imię, nazwisko i nr telefonu opiekuna na czas kwestowania
    2. Indywidualnie – chętna osoba loguje się na stronę wolontariusze.wosp.org.pl i tam wypełnia swoje dane (osoby niepełnoletnie logują się z pomocą rodzica/opiekuna), w przypadku tej wersji proszę o przesłanie listy chętnych osób (imię i nazwisko) na adres wosp@krakowpodgorze.zhp.pl – będę mogła wam wtedy przekazać czy wszyscy się prawidłowo zgłosili.

Po zgłoszeniu nie zależnie od sposobu każdy wolontariusz musi następnie stawić się osobiście w Hufcu w czasie dyżuru Sztabu i podpisać oświadczenie. Osoby niepełnoletnie przychodzą podpisać je wraz z rodzicem/opiekunem! Każdy koordynator w szczepie otrzyma informację o terminach dyżurów na podpisywanie ankiet. Będzie istniała też możliwość po wcześniejszym uzgodnieniu tego mailowo indywidualnego umówienia się na podpisanie oświadczenia lub przyjścia na dyżur Komendanta Hufca.

• Regulamin wolontariusza WOŚP dostępny jest TUTAJ