WOŚP

XXVI FINAŁ WOŚP

 • Sztab WOŚP Hufca ZHP Kraków-Podgórze
  • Szef sztabu; pwd. Julia Godlewska
  • Komisja licząca: pwd. Jędrzej Kubala, pwd. Maciej Kurek, pwd. Małgorzata Panuś
  • Członkowie sztabu: dh. Dominika Boroń

 

 

 • Miejsce i godziny odbioru identyfikatorów i puszek:

Zapraszamy wszystkich wolontariuszy naszego sztabu na szkolenie organizacyjne oraz po odbiór puszek do naszej siedziby przy ul. Sokolskiej 13. Szkolenia odbędą się 14 stycznia o 8:00, 9:00 i 10:00. Potrwają około 10-15 min i po nich rozdane zostaną puszki, identyfikatory i gadżety. Godzinę można wybrać dowolnie, jeśli ktoś nie pojawi się do 10:00 zastanie przeszkolony później indywidualnie.

 

 • Jak zostać wolontariuszem WOŚP ?
  Kto może być wolontariuszem: W regulaminie nie ma ograniczenia wiekowego, natomiast przyjmujemy, że wolontariuszem u nas może być osoba powyżej 13 roku życia. Do 16 roku życia wolontariusz musi kwestować pod opieką osoby pełnoletniej.
  Koniec zgłoszeń: 30 listopada
  Koniec podpisywania oświadczeń wolontariuszy: 10 grudniaJak się zgłosić:
  Całe środowisko wybiera jeden sposób zgłaszania!

  1. W sztabie – zbieramy dane wszystkich chętnych z danego środowiska i przesyłamy na maila wosp@krakowpodgorze.zhp.pl
   Potrzebne dane to:
   imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, pesel, adres mail , nr telefonu wolontariusza,
   imię, nazwisko i nr telefonu rodzica/opiekuna
   w przypadku osób poniżej 16 roku życia imię, nazwisko i nr telefonu opiekuna na czas kwestowania
  2. Indywidualnie – chętna osoba loguje się na stronę wolontariusze.wosp.org.pl i tam wypełnia swoje dane (osoby niepełnoletnie logują się z pomocą rodzica/opiekuna), w przypadku tej wersji proszę o przesłanie listy chętnych osób (imię i nazwisko) na adres wosp@krakowpodgorze.zhp.pl – będę mogła wam wtedy przekazać czy wszyscy się prawidłowo zgłosili.

  Po zgłoszeniu nie zależnie od sposobu każdy wolontariusz musi następnie stawić się osobiście w Hufcu w czasie dyżuru Sztabu i podpisać oświadczenie. Osoby niepełnoletnie przychodzą podpisać je wraz z rodzicem/opiekunem! Każdy koordynator w szczepie otrzyma informację o terminach dyżurów na podpisywanie ankiet. Będzie istniała też możliwość po wcześniejszym uzgodnieniu tego mailowo indywidualnego umówienia się na podpisanie oświadczenia lub przyjścia na dyżur Komendanta Hufca.

 • Regulamin wolontariusza WOŚP dostępny jest TUTAJ