Strona Kręgu Seniorów Hufca ZHP Kraków - Podgórze

Szanowni Państwo!
Druhny i Druhowie!

W imieniu Komitetu Organizacyjnego, serdecznie zapraszam do wzięcia
udziału w BENEFISIE DRUHA HM JERZEGO KLINIKA.

Benefis organizowany jest z okazji DNIA MYŚLI BRATERSKIEJ i odbędzie
się w piątek, 24 lutego 2017 roku - rozpoczęcie o godz. 17:04. (...)

Benefis druhny Władysławy Marii Francuz
Krąg Seniorów Hufca ZHP Kraków - Podgórze oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Harcerstwa w Krakowie serdecznie zapraszają na benefis Profesora Oświaty, druhny harcmistrz dr inż. Władysławy Marii Francuz - długoletniej instruktorki ZHP, nauczyciela, kierownika Zespołu Pieśni i Tańca „Małe Słowianki”, dyrektora Centrum Pedagogiki i Psychologii Politechniki Krakowskiej. (...)

komentarze (0)     więcej »

Benefis dh prof. dr hab. Adama Jelonka hm.
Krąg Seniorów Hufca ZHP Kraków - Podgórze uprzejmie zaprasza wszystkich wędrowników, instruktorów, starszyznę oraz działaczy i sympatyków harcerstwa na Benefis dh prof. dr hab. Adama Jelonka hm. (...)

Benefis dh hm. Stanisława Spólnika
Krąg Seniorów Hufca ZHP Kraków-Podgórze uprzejmie zaprasza wszystkich wędrowników, instruktorów, starszyznę oraz seniorów, działaczy i sympatyków harcerstwa na:

Benefis dh hm. Stanisława Spólnika
(Komendanta Hufca w latach 1965-1975)

Benefis odbędzie się w dniu 5 marca 2012 roku (poniedziałek) o godz. 17:00 w gościnnej sali Domu Kultury „Podgórze” ul. Sokolska 13.
Jest to jedno ze spotkań w ramach obchodów 90-lecia Hufca ZHP Kraków-Podgórze. Na spotkaniu pojawi się wielu komendantów naszego hufca.

komentarze (0)