Dzień Otwarty Fortu Łapianka – podsumowanie

Dziś nasz hufiec współorganizował Dzień otwarty Fortu Łapianka, który w przyszłości ma stać się Muzeum i Centrum Ruchu Harcerskiego.Choć pogoda nam nie dopisała odwiedziło nas sporo dzieci i dorosłych zainteresowanych harcerstwem. Komendant hufca składa ogromne podziękowania dla wszystkich harcerzy, wędrowników i instruktorów, którzy współtworzyli tą imprezę.

Szczególne podziękowania składam:
Chorągiew Krakowska ZHP im. Tadeusza Kościuszki – za ogrom działań organizacyjnych
ZHP Szczep „Z Dębowego Lasu” – za apel i obecność na kominku
ZHP 12 Szczep „Preria” – za obstawę punktów
Szczep Gwieździsty – za obstawę punktów
9 Podgórski Szczep ZHP Uroczysko – za obstawę punktów
13 Szczep Swarożyca – za obstawę punktów
Związek 5-tych i 29-tych Drużyn Harcerskich „Bractwo” – za obstawę punktów
Harcerski Klub Ratowniczy „Podgórze” – za świetną współpracę z HOPR i obstawę imprezy
Szczep Fioletowej Trójki – za wspólne działanie na rzecz podgórskiego harcerstwa
Fundacja Kształcenia, Wypoczynku i Rekreacji – za pyszne jedzenie
Sqadnica Harcerska – Sklep Harcerski – za karmniki