Benefis dh hm. Stanisława Spólnika

Krąg Seniorów Hufca ZHP Kraków-Podgórze uprzejmie zaprasza wszystkich wędrowników, instruktorów, starszyznę oraz seniorów, działaczy i sympatyków harcerstwa na:

Benefis dh hm. Stanisława Spólnika
(Komendanta Hufca w latach 1965-1975)

Benefis odbędzie się w dniu 5 marca 2012 roku (poniedziałek) o godz. 17:00 w gościnnej sali Domu Kultury „Podgórze” ul. Sokolska 13.
Jest to jedno ze spotkań w ramach obchodów 90-lecia Hufca ZHP Kraków-Podgórze. Na spotkaniu pojawi się wielu komendantów naszego hufca.