Opłatek instruktorski

Serdecznie zapraszam na opłatek instruktorski, który odbędzie się w poniedziałek (11.12.2017) o godzinie 18:00 na Sali Kominkowej ZHP Chorągwi Krakowskiej (ul. Karmelicka 31). Na opłatek zaproszeni są instruktorzy, drużynowi i osoby czynnie działające na poziomie hufca. Proszę o przekazanie im tego zaproszenia. Poniżej jeszcze jedna ważna informacja.

W tym roku zamiast posiłku chcemy, aby każdy miał szanse zostać Świętym Mikołajem. Dlatego bardzo proszę wszystkich, którzy czują się na siłach o przygotowanie (własnoręcznego prezentu (np. samodzielnie udekorowanego pierniczka, mini pamiątki, ozdoby choinkowej itd itp) – którego wartość składników nie może przekroczyć 12,50 zł – wkład pracy oczywiście może być większy 🙂 ) i zapakowanie go w szare pudełko (bądź papier) tak aby nikt nie wiedział co przynosicie. Prezenty te w czasie wigilii trafią do obecnych na opłatku instruktorów. Jeśli wiecie, że będziecie, a nie zdążycie zrobić prezentu to proszę o taką informacje (w magiczny sposób Mikołaj wyczaruje rezerwowy prezent, ale musi mieć na to choć 6 godzin).